Šetelík Jaroslav (Tábor 1881 – 1955 Praha)
Pohled na Hradčany, signováno vpravo dole Jaroslav Šetelík, olej/plátno, 65 x 75 cm, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 85.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |